Apie Litpersona

Kodėl Litpersona

Litpersona yra viena stabiliausių įmonių, tiekiančių Lietuvos statybos specialistams darbus Danijos, Grenlandijos, Farerų salų, Norvegijos rinkose. Esame statybų sektoriaus ekspertai. Per 9 metus mūsų komanda išmoko itin gerai įvertinti statybų specialisto ekspertiškumą, bei požiūrį. Į savo projektus ieškome ir atrenkame tik pačius geriausius statybų specialistus. Patekti į mūsų projektus nelengva, tačiau verta. Mūsų projektuose galėsite ne tik kelti savo kvalifikaciją, bet ir žinoma, - solidžiai užsidirbti. Apie Litpersona ekspertiškumą daugiausiai pasako su mumis dirbančių statybos specialistų rekomendacijos.

 

Projektai Danijoje, Grenlandijoje, Norvegijoje

Esame tvirtai įsitvirtinę Danijos rinkoje. Įmonės Litpersona partneriai, - stambiausios Danijos, Grenlandijos, Norvegijos statybų bendrovės. Rinkdamiesi partnerius pirmiausiai atsižvelgiame į jų finansinį stabilumą, objektų kiekį ir dydį, požiūrį į darbuotoją, bei darbų saugą. Pasisakome už skaidrumą, sąžiningumą, darbdavio atsakomybę prieš darbuotoją ir visais atvejais - visada laiku mokamus uždirbtus pinigus.

Atsakingas požiūris į darbuotojo poreikius, rekomendacijos ir griežta finansinė disciplina atvedė mus ten kur esame dabar.

Kontaktai

UAB “Litpersona LT”
Senasis Ukmergės kel. 4, Avižieniai, LT-14180 Vilnius

Telefonas

+370 (690) 73 037

El. paštas

info@litpersona.lt

Siūlome darbą Danijoje stambiuose statybų projektuose Danijoje

Pradėti registraciją