Apie Litpersona

Kodėl Litpersona

Litpersona yra viena stabiliausių įmonių, tiekiančių Lietuvos statybos specialistams darbus Danijos rinkoje. Esame statybų sektoriaus ekspertai. Per 8 metus mūsų komanda išmoko itin gerai įvertinti statybų specialisto ekspertiškumą, bei požiūrį. Į savo projektus ieškome ir atrenkame tik pačius geriausius statybų specialistus. Patekti į mūsų projektus nelengva, tačiau itin verta. Mūsų projektuose galėsite ne tik kelti savo kvalifikaciją, bet ir žinoma, - solidžiai užsidirbti. Apie Litpersona ekspertiškumą daugiausiai pasako su mumis dirbančių statybos specialistų rekomendacijos.

 

Projektai Danijoje

Esame tvirtai įsitvirtinę Danijos rinkoje. Įmonės Litpersona partneriai, - stambiausios Danijos statybų bendrovės. Rinkdamiesi partnerius pirmiausiai atsižvelgiame į jų finansinį stabilumą, objektų kiekį ir dydį, požiūrį į darbuotoją, bei darbų saugą. Pasisakome už skaidrumą, sąžiningumą, darbdavio atsakomybę prieš darbuotoją ir visais atvejais - visada laiku mokamus uždirbtus pinigus.

Atsakingas požiūris į darbuotojo poreikius, rekomendacijos ir griežta finansinė disciplina atvedė mus ten kur esame dabar.

Kontaktai

UAB “Litpersona LT”
Perkūnkiemio g. 6, LT-12130 Vilnius

Telefonas

+37060897758

El. paštas

info@litpersona.lt

Siūlome darbą Danijoje stambiuose statybų projektuose Danijoje

Pradėti registraciją