Loading

Darbuotojų atsiliepimai

Dirbti su Litpersona pradėjome 2016 metais, nes gavome didelį užsakymą ir pritrūkome darbuotojų. Planavome, kad darbuotojų nuomos paslauga mums bus laikina, bet pradėję dirbti supratome, kad nuoma nėra brangiau, sutaupo apskaitos išlaidų, yra patogu. Be to, nuomojami darbuotojai sukūrė konkurenciją mūsų specialistams. Dėl kurios tie, kas dirbo neefektyviai išėjo iš darbo savo prašymu, o geriausieji liko. 

Soren

Mūsų įmonei išaugus iki daugiau nei 30 darbuotojų susidūrėme laiko trūkumo problema. Nebebuvo kada užsiimti darbuotoju paieška, jų atlyginimų skaičiavimų, atleidimais. Dėl to buvo sunku priimti naujus užsakymus. Pradėję naudotis Litpersona personalo nuomos paslaugomis sutaupome daug laiko. O ir finansiškai naudinga.

Thomas

Mes statybų versle jau 17 metų. Visada bijojome prarasti savo komandą, dėl to neatleisdavome darbuotojų net kai turėdavome prastovas. Šiemet atlikome bandymą. Perkėlėme 5 darbuotojus į Litperosna ir mokėjome jiems už faktiškai dirbtas valandas. Supratome, kad 48% darbo laiko turime prastovas, kurios labai brangiai kainuoja. Perkelti į Litpersona darbuotojai gali uždirbti daugiau, nes gauna dabų ir kituose objektuose, o mes taupome ir neprarandame darbuotojų.

Niels

Klientų aptarnavimas

+370 608 97758
© 2018 Litpersona UAB. Visos teisės saugomos įstatymo.